מדרגות שיש טורקי

מדרגות שיש טורקי
ייעוץ והכוונה מלאה - צרו קשר ונחזור אליכם:

מדרגות שיש טורקי

שיש טורקי הוא אחד מסוגי השיש הנפוצים עבור מדרגות. אצלנו, שיש נפטון, תוכלו למצוא מגוון רחש של מדרגות שיש טורקי, באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.

שיש טורקי

מקורו של השיש מאזור מרמרה שנמצא בטורקיה.

לא ניתן לחצוב באזור זה כל השנה בגלל תנאי מזג אוויר קשים.

יש שני סוגי שיש טורקי- אחד שעבר עיבוד וחיתוך בטורקיה והשני שעבר עיבוד וחיתוך בארץ.

לעומת הסוג השני שמיוצר בארץ ללא פשרות על רמה ואיכות השיש

בחירת סוג שיש למדרגות

ישנם מספר שלבים שכדאי להתייחס אליהם לפני שבוחרים שיש למדרגות.

  • התאמת השיש לעיצוב- השלב הראשון שכדאי להתייחס אליו הוא עיצוב הבית, צבעים, טקסטורות ועוד. זהו שלב שתלוי אך ורק בכם וברצונות שלכם. אנחנו ממליצים לכם לבדוק- מהי השפה העיצובית בה תוכנן המבנה, האם אתם מחפשים עיצוב מודרני חדשני או עיצוב כפרי יותר? מה הצבע שיתאים באופן המושלם ביותר לעיצוב ביתכם? ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו באופן ברור מה הצרכים שלכם, כך יהיה לכם קל יותר להחליט ולבחור על מדרגות שיש.
  • הכרת סוגי השיש השונים- כדי לדעת שאתם בוחרים בסוג השיש המתאים לכם ביותר כדאי לעשות בדיקה ולהכיר את מגוון סוגי השיש השונים ותכונותיהם. כמובן יש להתייחס גם לתקציב שלנו ולאפשרויות הנכללות בתוכו. כך תוכלו להיות בטוחים האם מתאימות לכם מדרגות שיש טורקי.
  • מה איכויות השיש-  כמו השלב הקודם, כדי להיות בטוחים שבחרתם בשיש הנכון השוו בין איכויות סוגי השיש השונים. מה היתרונות של כל שיש, מה השיש החזק ביותר, איזה שיש עמיד לאורך זמן ועוד, הכל כמובן תחת התקציב שלכם. ברגע שתראו מה האיכות שתקבלו יהיה קל יותר לבחור. לדוגמא, אחד המרכיבים של שיש טורקי הוא ברזל, לכן יכולים להופיע כתמים בצבע חלודה לעתים על גבי משטח השיש. לכן, חשוב להקפיד על בחירת איכות השיש.
  • מהי התחזוקה הדרושה- כשתראו סוגי שיש שונים לא תוכלו לדעת מה האיכות והעמידות שלהם לאורך זמן וכיצד הם יראו בעוד עשור. מומלץ לברר מהם סוגי השיש שישמשו אתכם בנאמנות לתקופות ארוכות. האם השיש מצריך תחזוקה מינימלית או רבה, האם הוא קל לניקוי ועוד. 
  • בחירת חיפוי- בחירת סוג האבן, הצבע הרצוי והגוון המדויק שנרצה עבור הבית שלנו. כך נוכל לקבל מדרגות שיש בעלות מראה מושלם שמתאימות לצרכים שלנו.

בחירה במדרגות שיש טורקי

מדרגות שיש נשמרות לאורך זמן רב יותר ממדרגות עץ או מתכת.

בנוסף הן נשארות חזקות ובעלות נראות יפה לאורך זמן.

יתרון נוסף, הוא העיצוב. משטחי שיש הם בעלי עיצובים רבים, ואין צורך בהרבה חיתוכים והדבקות.

כמו כן, מדרגות שיש קלות לתחזוקה ולניקוי. יש צורך בשטיפה קלה עם מים וסבון על מנת לנקות אותן.

 

ליווי מלא ועזרה בבחירת השיש הנכון !
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם מיד:
חלק מהשירותים שלנו:
שיש למטבחים:
שיש לאמבטיה:
חיפויים וגימורים:
שיש למדרגות:
תוכן עניינים