סיליסטון או אבן קיסר

סיליסטון או אבן קיסר
ייעוץ והכוונה מלאה - צרו קשר ונחזור אליכם:

סיליסטון או אבן קיסר

מתלבטים איזה סוג שיש כדאי לכם יותר לבחור שיש סיליסטון או אבן קיסר? 

אנחנו, בשיש נפטון, ריכזנו עבורכם את המידע הנחוץ כדי להחליט בין שתי האפשרויות.   

שיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר הוא שיש המיוצר באופן מלאכותי. חומר הגלם המרכזי בייצורו של שיש אבן קיסר הוא המינרל קוורץ. מייצרים תרכובת של החומר קוורץ עם חומרים אחרים (פולימרים ופיגמנטים), על ידי חימום חומרי הגלם. בשיטה זו יוצרים משטחים מדהימים ביופיים. בנוסף, שיש אבן קיסר הוא המצאה ישראלית. 

שיש סיליסטון

משטחי שיש סיליסטון מיוצרים באופן מלאכותי. חומר הגלם המרכזי בייצורו של שיש סיליסטון הוא המינרל קוורץ וחימר. מייצרים את השיש על ידי חימום תרכובות המתבססות על קוורץ. בשיטה זו מקבלים משטחים יפהפיים וחזקים.  

דמיון בין סיליסטון לאבן קיסר

  • שניהם מיוצרים באופן מלאכותי על ידי חומרי גלם טבעיים.
  • בשניהם יש כמות גבוהה של המינרל קוורץ. קוורץ הוא חומר עמיד וחזק מאוד שנמצא בחול, וכאשר הוא נמצא בכמויות גבוהות, הדבר מעיד על משטחים חזקים בעלי עמידות. 
  • עמידות וחוזק- נחשבים למשטחים חזקים ועמידים בזכות המצאות כמות גבוהה של המינרל קוורץ. ניתן להנות ממשטחי השיש בלי חשש לשריטות, סדקים או מכות. בנוסף, משטחי השיש עמידים לאורך זמן- בפני נזקי מזג אוויר שונים, זיהומים שונים וכתמים.
  • ניקיון-  נחשבים למשטחי שיש קלים לניקוי. ניקוי משטחי השיש מצריך חומרי ניקוי כללים ומטלית לחה. התחזוקה של משטחי שיש אלה היא מינימאלית ביותר. 
  • גמישות- קוורץ הוא חומר הוא גמיש מאוד. בזכות כך, ניתן ליצור מגוון רחב של עיצובים בקלות רבה, בשני הסוגים.
  • עיצוב- כפי שהזכרנו, משטחי שיש אלה מיוצרים באופן מלאכותי. משטחי שיש אלה מגיעים במגוון עיצובים ובשלל צבעים וטקסטורות. לכן, ניתן לבחור בכל עיצוב שנרצה, בהתאם לצרכינו האישיים ולרצונות שלנו. תוכלו לבחור בעיצוב המתאים ביותר עבור המטבח שלכם ולהתאים את משטח השיש לכל.

שוני בין סיליסטון לאבן קיסר

  • ניקיון- חומרי ניקוי בסיסיים לא טובים לשיש אבן קיסר, ואילו שיש סיליסטון ניתן לניקוי עם אקונומיקה ועוד.
  • מחיר- המחירים שונים בין השניים, שיש סיליסטון מיובא מספרד בעוד ששיש אבן קיסר  מיוצר בארץ, הייבוא מייקר את עלות השיש. בנוסף, טווח המחירים הוא רחב ומשתנה לפי העיצוב וההתאמות שצריך לעשות עבור המטבח שלכם.
  • אחריות- עבור משטחי אבן קיסר תוכלו לקבל אחריות לכל החיים.

לסיכום, אצלנו בשיש נפטון תוכלו למצוא מגוון רחב של שיש אבן קיסר ושיש סיליסטון. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עבור כל שאלה או התלבטות.

מה היה לנו עד עכשיו?
ליווי מלא ועזרה בבחירת השיש הנכון !
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם מיד:
חלק מהשירותים שלנו:
שיש למטבחים:
שיש לאמבטיה:
חיפויים וגימורים:
שיש למדרגות: