שיש למטבח קטלוג

איך לבחור שיש למטבח
ייעוץ והכוונה מלאה - צרו קשר ונחזור אליכם:

שיש למטבח קטלוג

איך נבחר בין דגמי השיש השונים שיש בקטלוג שיש למטבח? 

חברת שיש נפטון, ריכזה עבורכם מידע על מגוון סוגי שיש למטבח, וטיפים כיצד לבחור שיש למטבח?

קטלוג שיש למטבח

בקטלוג שיש למטבח קיימים סוגי שיש שונים בדגמים רבים. כל משטח שיש מציע תכונות שונות ועיצובים שונים.

שיש אבן קיסר- שיש אבן קיסר הוא המצאה ישראלית. משטחי שיש אבן קיסר מיוצרים באופן מלאכותי. חומר הגלם המרכזי בייצור שיש אבן קיסר הוא המינרל קוורץ. קוורץ נחשב לאחד מחומרי הגלם החזקים ביותר בטבע. כתוצאה מכך נקבל משטחי שיש חזקים ועמידים. בנוסף, הייצור המלאכותי מאפשר שליטה מוחלטת על העיצוב, לכן שיש אבן קיסר מגיע בשלל צבעים ודוגמאות. 

שיש גרניט- משטח גרניט הוא משטח שיש טבעי העשוי מאבן גרניט. אבן גרניט מגיעה מהסלעים הקשים ביותר בטבע. שיש גרניט מגיע במגוון צבעים כמו לבן, שחור, חום, זהוב ועוד. 

שיש סיליסטון- משטחי שיש סיליסטון מיוצרים באופן מלאכותי. החומרים איתם יוצרים את השיש הם חומרים טבעיים ביניהם חמר וקוורץ בכמות גבוהה. משטחים חזקים ועמידים.

שיש דקטון- משטחי שיש דקטון מיוצרים באופן מלאכותי. חומר הגלם המרכזי בייצורו של שיש דקטון הוא המינרל קוורץ וזכוכית. מקבלים משטחים יפהפיים וחזקים.  

שיש איטלקי- השיש האיטלקי הוא משטח אבן אשר נחצב ברחבי איטליה. העיר קאררה נחשבת לאחת המקומות הידועים בחציבת השיש. השיש האיטלקי, מגיע במגוון צבעים ומגוון טקסטורות. השינויים נובעים מהסיבה שהשיש נחצב ממשטחי אבן טבעית, לכן הכל תלוי בגוש האבן ממנה נחצב השיש. 

שיש קונצ'טו- שיש קונצ'טו הוא משטח שיש שמיוצר בעבודת יד ייחודית. ייצור משטחי השיש כולל חיבור של פסיפס ואבנים מיוחדות ויפהפיות על גבי לוח אחד.שיש בעיצוב יוקרתי ויפהפה. 

כדאי לבדוק לפני בחירת שיש למטבח

חוזק- משטחי שיש למטבח הם בסופו של דבר משטחי עבודה. בדקו מה החוזק של משטח השיש שאתם קונים ומה העמידות שלו. אתם לא רוצים לקנות משטח שיש שייהרס תוך שנים בודדות.

עמידות בפני שריטות- בדקו מה עמידות משטח השיש שאתם רוצים בפני שריטות. אחרי הכל, השיש במטבח יכול להשרט במהירות.

עמידות לחום- בדקו מה העמידות לחום של משטח השיש שאתם רוצים לקנות. 

ניקיון- מטבחים מתלכלכים במהירות. בחרו במשטח שיש שיהיה קל לניקוי. בנוסף, בדקו מה התחזוקה שהשיש מצריך. יש משטחי שיש שמצריכים תחזוקה מינימלית ביותר. 

התקנה- התקנת השיש היא חלק מהותי בתהליך הקנייה. אנחנו ממליצים לכם לבחור בשיש קל להתקנה. כך, כל ההתאמות שתצטרכו עבור המטבח שלכם, לא יהיו מסובכות מידי. בנוסף, בדקו אם מחיר ההתקנה כלול בהצעת המחיר שקיבלתם.

חברת שיש נפטון מציעה מגוון רחב בקטלוג שיש למטבח. אתם מוזמנים להתרשם אצלנו ממשטחי השיש השונים, בשלל עיצובים ובמחירים אטרקטיביים.

מה היה לנו עד עכשיו?
ליווי מלא ועזרה בבחירת השיש הנכון !
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם מיד:
חלק מהשירותים שלנו:
שיש למטבחים:
שיש לאמבטיה:
חיפויים וגימורים:
שיש למדרגות: