שיש קיסר שחור

שיש קיסר שחור
ייעוץ והכוונה מלאה - צרו קשר ונחזור אליכם:

שיש קיסר שחור

צריכים לבחור במשטח השיש החדש עבור המטבח שלכם ומתלבטים באיזה דגם כדאי לבחור מבין דגמי שיש קיסר שחורים?

אנחנו, בשיש נפטון, ריכזנו עבורכם מגוון רחב של מידע הנחוץ על מנת להחליט מה הדגם של שיש קיסר שחור בשבילכם.

שיש קיסר

שיש אבן קיסר הוא שיש סינטטי, כלומר שיש שמיוצר באופן מלאכותי ואינו נחצב בטבע. תהליך הייצור של שיש אבן קיסר הוא על ידי חימום תרכובת של חומרי גלם, כשהמרכזי בהם הוא המינרל קוורץ. המינרל קוורץ נחשב לאחד החומרים החזקים ביותר בטבע. משטחי אבן קיסר מכילים כמות גבוהה של קוורץ שמגיעה ל90% ומעלה. בזכות המצאות קוורץ בכמות רבה נקבל משטחי שיש עמידים וחזקים במיוחד. ייצור משטחי שיש באופן מלאכותי מאפשר שליטה מוחלטת על עיצוב המשטח ועל התוצר הסופי שנרצה. שיש אבן קיסר הוא המצאה ישראלית, ובעקבות הביקוש הרב מפעלי הייצור עובדים 24 שעות ביממה. 

שיש אבן קיסר שחור

ריכזנו עבורכם מספר דגמי שיש אבן קיסר לבן חלק, ומספר דגמים מעוטרים בטקסטורות מגוונות.

שיש אבן קיסר 5100- שיש קיסר שחור מבריק. דגם זה הוא בעל בסיס שחור. הבסיס השחור מעוטר בפסים דקים, דמויי עורקים, בהירים בפיזור מתפשט. דגם זה נחשב לדגם יוקרתי. השילוב של הבסיס השחור עם עיטורי הלבן מבסס נוכחות עשירה. 

שיש אבן קיסר 4735- שיש קיסר שחור טבעי (לא מבריק במיוחד ולא מט). דגם זה הוא בעל בסיס אפור כהה שנראה כשחור עם אפקט דיו. הבסיס השחור מעוטר בגווני חום אדמדם המדמים מראה חלודה. שעליו פזורים גווני חום אדמדם המעניקים טקסטורה דמוית חלודה. עיצוב דרמטי ואלגנטי. מתאים לסגנון עיצוב חדשני. 

שיש אבן קיסר 5810- שיש קיסר שחור מט. דגם זה הוא בעל בסיס שחור פחם. על גבי הבסיס השחור יש נגיעות של צבעי מינרל בהירים. 

שיש אבן קיסר 3101- שיש קיסר שחור טבעי (לא מבריק במיוחד ולא מט). דגם זה הוא בעל בסיס בגוון שחור עמוק. מרקם ייחודי בגימור שחור מט. 

היתרונות 

חוזק ועמידות- כפי שציינו, המצאות המינרל קוורץ בכמות גבוהה במשטחי שיש אבן קיסר, גורמת למשטחי השיש להיות חזקים ועמידים במיוחד. 

התקנה קלה- המינרל קוורץ הוא לא רק חומר חזק, אלא גם חומר גמיש במיוחד. תכונה זו מקלה על העבודה עם משטחי שיש אבן קיסר ועל התקנתם במטבחים שדורשים התאמות רבות.

עיצוב- כפי שהזכרנו, בייצור משטחי שיש באופן מלאכותי אפשר לשלוט באופן מוחלט על עיצוב המשטח ועל התוצר שנרצה לקבל. משטחי אבן קיסר מעוצבים בשלל צבעים, דוגמאות וטקסטורות. בנוסף, גמישות החומר מאפשרת עיצוב שיש עם צורות מיוחדות.

תחזוקה קלה- משטחי שיש אבן קיסר קלים לניקוי ואינם דורשים תחזוקה רבה. תכונה זו אידיאלית עבור מבטחים מאחר ומשטחי השיש, הם משטחי העבודה במטבח והם מתלכלכים הרבה.

 

מה היה לנו עד עכשיו?
ליווי מלא ועזרה בבחירת השיש הנכון !
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם מיד:
חלק מהשירותים שלנו:
שיש למטבחים:
שיש לאמבטיה:
חיפויים וגימורים:
שיש למדרגות: