חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח
ייעוץ והכוונה מלאה - צרו קשר ונחזור אליכם:

חידוש שיש למטבח

נמאס לכם מהכתמים, השריטות והלכלוך על השיש במטבח?  יש דרך להפטר מהם בקלות ובמהירות. חידוש השיש, ברוב הפעמים יעשה את העבודה כמו החלפת השיש.

חברת שיש נפטון ריכזה עבורכם מגוון רחב של מידע עבור חידוש השיש.

חידוש שיש למטבח

חידוש שיש למטבח הוא תהליך מקצועי שצריך להתנהל ברמה גבוהה. ישנן רמות שונות לחידוש שיש למטבח.

מריחת סילר ווקס- כשהשיש איבד מהחיוניות שלו. כשהברק נעלם, הגוון דהה וכשהשיש נראה פחות קורן. במקרים כאלה הפתרון פשוט וכולל ניקיון פשוט של השיש ולאחר מכן מריחה של סילר ווקס. מריחת הסילר והוקס תעשה בהתאם למראה שתרצו- מבריק, מט, טבעי ועוד.

מה זה סילר ווקס? סילר ווקס הם חומרים אוטמים שמגנים על השיש מפני נזקים שונים כמו ספיגת כתמים, רטיבות ועוד. ככל שהשיש אטום פחות טוב ושיהיו בו יותר נקבוביות הוא יספוג יותר כתמים ולכלוך. מריחת סילר ווקס עוזרת למנוע זאת. בנוסף, הם יעניקו לשיש את החיוניות שלו וייתנו לו מראה רענן.

ניקיון מסיבי ומריחת סילר- כאשר צבע השיש דהוי מאוד. כאשר הכתמים שעל גבי השיש בולטים יותר, או כאשר השיש סובל מרטיבות הדבר הראשון שיש לעשות הוא לנקות את השיש באמצעות חומרים המיועדים לכך. מומלץ לא להשתמש בחומרי ניקוי חומצתיים מאחר והם עלולים להזיק למשטח השיש יותר מאשר להועיל. יש חומרי ניקוי שמותאמים עבור משטחי שיש. לעתים יש צורך בשיוף עדין וקל במיוחד כדי לא להזיק לאבן השיש. לאחר הניקוי והשיוף יש למרוח את המשטח בסילר ווקס כדי למנוע ספיגת כתמים, רטיבות לכלוך ועוד.

ליטוש- כשהשיש דהוי, בעל כתמים ושריטות רבות, דורש שיוף כולל עבור כל המשטח. כאן לרוב יהיה דרוש ליטוש עבור משטח השיש. יש לשמור על משטח השיש שלא ייחלש ויישחק עם הליטוש. לאחר מכן, יש למרוח סילר ווקס כדי למנוע ספיגת כתמים, רטיבות לכלוך ועוד.

צביעת שיש- יש אפשרות שבה תוכלו לחדש את השיש על ידי צביעתו. השלב הראשון יהיה תיקון השיש, סתימת חורים אם יש, שיוף כתמים ועוד. לאחר מכן מצפים את השיש בציפוי פורצלן. ניתן לבחור בשלל צבעים וגוונים עבור ציפוי הפורצלן. לבסוף יהיה שיש מבריק וחדש. 

חידוש השיש עמיד לשנים רבות, כמובן שהכל תלוי במקצועיות העבודה ובשמירה שלכם על משטח השיש.

עלות

המחיר של חידוש שיש למטבח יהיה זול משמעותית מהחלפת משטח השיש. לעתים רבות, גם לא תצטרכו יותר מזה.

חידוש השיש יכול להראות כל כך שונה מהשיש הקודם שלכם שאף אחד לא יידע שלא החלפתם.

קשה לענות על השאלה כמה עולה לחדש שיש למטבח. הכל תלוי בסוג השיש, בדרישה של העבודה, בכמה עבודה צריך ועוד. המחירים הממוצעים ינועו בין 80 ל200 שח למטר.

חברת שיש נפטון מתמחה במגוון רחב של משטחי שיש במחירים אטרקטיביים.

מה היה לנו עד עכשיו?
ליווי מלא ועזרה בבחירת השיש הנכון !
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם מיד:
חלק מהשירותים שלנו:
שיש למטבחים:
שיש לאמבטיה:
חיפויים וגימורים:
שיש למדרגות: